Na kontaktoni : +355 69 40 54 156

Oraret e punes : Hene - Premte 08:00 - 17:00 (Shtune 08:00 - 15:00)

Oops, an error occurred! Code: 2020060619593931cfb9d7

Hidrosanitare Durraj


Pak histori.....

Nuk jemi rastesisht lider ne tregun e Shkodres. Tradita e krijuar dhe  udhehequr nga njeriu fisnik z. Rasim Durraj i cili i sherbeu qytetit te Shkodres me perkushtim ndiqet nga pasardhesit e tij. 

Jane te pakte njerezit qe nuk e mbajne mend Rasimin me dyqanin model te materialeve te ndertimit dikur tek ish zjarrfikset dhe me vone prane kinemase ne qender te qytetit. Rasimi ndertoi modelin e njeriut te ndershem e punetor, me buzeqeshje dhe i palodhur ne sherbim te qytetareve. 

Dhe tradita vazhdon.....

Njerezit vazhdojne te besojne tek Durraj sepse aty gjejne jo vetem cilesi por edhe sherbim e profesionalizem. 

Sherbimet


Projekte per banjo

Transport

Zbatim