Na kontaktoni : +355 69 40 54 156

Oraret e punes : Hene - Premte 08:00 - 17:00 (Shtune 08:00 - 15:00)

Oops, an error occurred! Code: 2020060620212641e645b2
  • Hidrosanitare Durraj

    Slogan here

  • Hidrosanitare Durraj

    Slogan here

  • Hidrosanitare Durraj

    Slogan here

Hidrosanitare Durraj


                                           DURRAJ-1   qe nga 1993

Per me shume se dy dekada  DURRAJ-1 udheheq tregun e hidrosanitareve ne qytetin e Shkodres.
Prej 24 vitesh perzgjedh dhe tregton me te miren e materialeve hidraulike, hidrosanitare, rekorderive dhe aksesoreve.

Ne DURRAJ-1 do te gjeni pervojen e fituar dhe te percjelle nder vite brez pas brezi. 

Gjeni nje staf te trajnuar qe perkushtohet per t`ju keshilluar ne zgjedhjen me te mire.

Produkte


Aksesor
Vaska
Mishelator
Bolier
Kabina Dushi
Mobilje Banjo